+420 737 232 896
info@azkonstrukce.cz
Vyrábíme konstrukce na míru...
Úvod Kontaktujte nás Ke stažení
 
VIZUALIZACE HAL
Chtěli byste vlastní halu, její velikost, obrysy a vzhled máte před očima, avšak stále si nejste jisti, jak to vlastně bude vypadat v reálu? Zkontaktujte se s námi a my Vám pomůžeme převést Vaši představu do konkrétních rozměrů....

Sjednejte si s námi nezávaznou osobní schůzku a v průběhu schůzky se dozvíte vše co potřebujete vědět o výstavbě ocelových konstrukcí a hal od stavebního povolení až po kolaudaci stavby.

V průběhu naší schůzky zhotovíme vizualizaci haly dle vašich představ. Nespornou výhodou osobní schůzky je okamžitá úprava vizualizace v případě, že budete chtít Vaši představu změnit či upravit.

Z osobní schůzky budete odcházet jednak s informacemi o průběhu výstavby hal, s obrázky vizualizace Vaší haly, s představou o cenovém rozpětí ocelových konstrukcí a hal. V průběhu vizualizace Vás informujeme o různých možnostech a technických řešení včetně cenové politiky jednotlivých možností. V průběhu vizualizace tedy tvoříme i předběžnou cenou nabídku.


Nemáte na osobní setkání čas? Není problém! V tomto případě pro Vás máme dvě řešení:

1. Napište nám informace o Vaší představě a my Vaši představu přeneseme do realných obrysů.

2. Kontaktujte nás, my Vám zašleme krátký dotazník a na základě vyplněného dotazníku Vám zašleme vizualizaci haly.Zhotovené vizualizace vzhledem k respektování soukromí klientů nevystavujeme ani neposkytujeme v elektronické podobě. Bližší informace včetně nahlédnutí do vizualizací již proběhlých projektů nicméně nabízíme na osobní schůzce.


Jaká vizualizace haly je na obrázku v záhlaví a níže? Jedná se o vizualizaci nové výrobní haly AZ KONSTRUKCE, s.r.o., která by měla být zrealizována v letošním roce!